Recumbent bike Kettler Giro R 7629-000

Recumbent bike Kettler Giro R 7629-000
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.cz | Sport | Fitness | Rotopedy
Dodávateľ:Kettler
Cena:581.0 €

Recumbent bike Kettler Giro R 7629-000 Inovovaný recumbent bike KETTLER GIRO R v modernom čiernobielom dizajne je vybavený celkom 8 tréningovými programami a mnohými praktickými prvkami, vďaka ktorým sa trenažér dokonale prispôsobí potrebám trénujúceho. Sedlo s výškovým i horizontálnym posunom, dlaňové senzory pre snímanie pulzu, hlboký rám pre pohodlný nástup, tým všetkým je tento rotoped atraktívny pre tých, ktorí uprednostňujú komfortné a bezpečný domáci tréning pred náročnejšie športové "jazdou". parametre recumbent bike KETTLER GIRO R Tréningový počítač. Podsvietený LCD displej meria čas, rýchlosť, tréningovú vzdialenosť, pulz, frekvenciu šliapania a spotrebu energie. Optická aj akustická signalizácia pri prekročení hornej hranice pulzu spolu so zobrazením percentuálneho údaje. Vyhodnotenie vydýchavajúceho pulzu vrátane stanovenia kondičnej známky 1-6. Programové vybavenie. Celkom 8 programov, z toho 6 programov so záťažovým profilom a pulzom riadené programy (Fat / Fit). Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť, spotrebu energie a kardiozóny (Fat / Fit). Magnetický brzdný systém riadený počítačom. Plynulá regulácia brzdného odporu servomotorom, brzdný systém s tichým chodom. Digitálny údaj o záťaži v rozmedzí 1-16 stupňov sa zobrazuje priamo na displeji. Tichý prevodový systém. Šliapací stred je osadený priemyselnými ložiskami SKF, energia vynaložená na šliapanie sa prevádza do zotrvačníka pomocou plochého priemyselného remeňa s pozdĺžnym drážkovaním. Zotrvačník o hmotnosti 8 kg je kalibrovaný proti kmitu, pomer otáčok stred / zotrvačník je 1:8. Vybavenie trenažéru. Sedlo s opierkou a možnosťou výškového a horizontálneho posunu, ergonomická riadidlá, samonastavovacie remienkové pedále, kolieska pre manipuláciu (umiestnená vpredu), mechanizmus vyrovnávania nerovností podlahy (vzadu). Elektronické meranie pulzu. Prostredníctvom dlaňových senzorov (sú súčasťou), ušný úpinkou alebo Cardio Puls Setom, ktorý meria s presnosťou EKG (oboje ako voliteľné príslušenstvo). Napájanie trenažéra. Sieťová prípojka: 230 V / 50 Hz. Nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 170 × 63 × 116 cm. Posilňovacie stroje » Rotopedy » Recumbent bike Kettler Giro R 7629-000


 • Recumbent bike Kettler RE 7 7688-160
  Recumbent bike Kettler RE 7 7688-160

  Recumbent bike Kettler RE 7 7688-160 Multifunkčný recumbent RE 7 v novom čiernom dizajne sa vyznačuje robustnou konštrukciou špeciálne navrhnutou tak, aby bola ľahko prispôsobiteľná osobám s rôznou telesnou výškou a zároveň umožnila nadštandardné zaťaženie do 150 kg. Prostredníctvom tréningového počítača s podsvieteným displejom si možno jednoducho nastaviť cieľové hodnoty, prípadne vyberať zo 48 integrovaných tréningových programov vrátane pulzom..

  1433. €
 • Recumbent bike Kettler S 7688-750
  Recumbent bike Kettler S 7688-750

  Recumbent bike Kettler S 7688-750 Najmodernejšie recumbent bike KETTLER so skleneným dotykovým displejom, indukčným brzdným systémom a mnohými ďalšími praktickými prvkami reprezentuje novú radu fitness trenažérov KETTLER S-FIT. Exkluzívny novinkou je možnosť prepojenia trenažéri sa Smart Phone a využiť tak tréningové programy mobilné aplikácie KETTLER S-FIT. Môžete napríklad usporiadať online preteky, súťaže v štýle počítačových hier, alebo porovnať svoj..

  1937. €
 • Recumbent bike Kettler Cycle R 7986-896
  Recumbent bike Kettler Cycle R 7986-896

  Recumbent bike Kettler Cycle R 7986-896 Nový recumbent bike KETTLER CYCLE R v modernom strieborno-antracitovom dizajne je vybavený celkom 12 tréningovými programami a mnohými praktickými prvkami, vďaka ktorým sa trenažér dokonale prispôsobí potrebám trénujúceho. Sedlo s výškovým aj horizontálnym posunom, dlaňové senzory pre snímanie pulzu, hlboký rám pre pohodlný nástup, tým všetkým je tento rotoped atraktívny pre tých, ktorí uprednostňujú komfortné a..

  503.4 €© 2017 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb