• Moto prilba Nolan N64 Moto GP Metal Black S (55-56) - Záruka 5 rokov
  Moto prilba Nolan N64 Moto GP Metal Black S (55-56) - Záruka 5 rokov

  Moto prilba Nolan N64 Moto GP Metal Black je integrálna prilba so skvelou výbavou. Interiér prilby je čalúnený veľmi komfortnou výplňou, ktorá zabezpečuje pohodlné nosenie prilby a nikde Vás nebude tlačiť. Všetky výplne je navyše možné vybrať a vyprať. Vďaka použitiu materiálu Clima Comfort je vždy udržiavaná čo možno najpríjemnejšia mikroklíma vo vnútri prilby. K príjemnému pocitu prispieva aj bohato dimenzované vetranie, ktoré využíva dva vstupy vzduchu..

  145.1 €
 • Pánske moto jeansy PANDO MOTO Karl Devil čierna - 31
  Pánske moto jeansy PANDO MOTO Karl Devil čierna - 31

  Pánske moto jeansy PANDO MOTO Karl Devil sú zamerané na osobitý štýl. Naviac ponúkajú materiály prémiovej kvality a profesionálny moderný dizajn v limitovanej edícii, to všetko vytvorené a vyrábané v EÚ. Sami ich tvorcovia prepadli moderným štýlom, sú cestovatelia a nadšenci do motocyklov. Pri všetkých produktoch usilujú o maximálnu ochranu a bezpečnosť bez obetovania integrity štýlu a estetiky. Ani model Karl Devil nie je výnimkou, pretože je u neho použité..

  181.5 €
 • Pánske moto jeansy PANDO MOTO Boss Desert modrá - 30
  Pánske moto jeansy PANDO MOTO Boss Desert modrá - 30

  Pánske moto jeansy PANDO MOTO Boss Desert sú zamerané na osobitý štýl. Naviac ponúkajú materiály prémiovej kvality a profesionálny moderný dizajn v limitovanej edícii, to všetko vytvorené a vyrábané v EÚ. Sami ich tvorcovia prepadli moderným štýlom, sú cestovatelia a nadšenci do motocyklov. Pri všetkých produktoch usilujú o maximálnu ochranu a bezpečnosť bez obetovania integrity štýlu a estetiky. Ani model Boss Desert nie je výnimkou, pretože je u neho použité..

  177.8 €
 • Dámske moto jeansy PANDO MOTO Rosie Navy modrá - 26
  Dámske moto jeansy PANDO MOTO Rosie Navy modrá - 26

  Dámske moto jeansy PANDO MOTO Rosie Navy sú zamerané na osobitý štýl a sexy rebelský vzhľad. Naviac ponúkajú materiály prémiovej kvality a profesionálny moderný dizajn v limitovanej edícii, to všetko vytvorené a vyrábané v EÚ. Sami ich tvorcovia prepadli moderným štýlom, sú cestovatelia a nadšenci do motocyklov. Pri všetkých produktoch usilujú o maximálnu ochranu a bezpečnosť bez obetovania integrity štýlu a estetiky. Ani model Boss Desert nie je výnimkou,..

  199.6 €
 • Pánske moto jeansy PANDO MOTO Steel Black čierna - 30
  Pánske moto jeansy PANDO MOTO Steel Black čierna - 30

  Pánske moto jeansy PANDO MOTO Steel Black sú zamerané na osobitý štýl a na posúvanie štandardov v oblasti bezpečnosti. Ponúka totiž materiály najvyššej kvality a profesionálny moderný dizajn v limitovanej edícii, to všetko vytvorené a vyrábané v EÚ. Sami ich tvorcovia prepadli moderným štýlom, sú cestovatelia a nadšenci do motocyklov. Pri všetkých produktoch usilujú o už spomínanú maximálnu ochranu a bezpečnosť bez obetovania integrity štýlu a estetiky. Ani..

  316 €
 • Moto prilba Cassida Evo čierno-biela - L (59-60)
  Moto prilba Cassida Evo čierno-biela - L (59-60)

  Moto prilba Cassida Evo je pohodlná cestovná prilba určená pre jazdu na cestných motocykloch. Atraktívny dizajn a meno legendárnej českej značky sú jednou z mnohých predností. Pevná a odolná škrupina z polykarbonátu zaručuje vysoký štandard bezpečnosti, čo potvrdzuje aj splnenie normy ECE 22-05. Prilba je vybavená odnímateľným nosovým deflektorom a praktickou slnečnou clonou, vhodnou pri jazde proti slnku. Odnímateľná a prateľná vnútorná podšívka je..

  72.4 €


 • © 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb