• Lopta Yate Akuball, 20cm, ihla, zelený
  Lopta Yate Akuball, 20cm, ihla, zelený

  Lopta Yate Akuball, 20cm, ihla, zelený Aku ball je nafukovacia lopta z PVC, po celom povrchu má tupé, masážne výstupky. Akuybally sa používajú v oblasti rehabilitácie i pri rôznych cvičebných lekciách. S akuballem sa dá robiť rad posilňovacích a vyrovnávacích cvikov aj doma. Akuball pomáha správne spevniť telo a zlepšiť jeho držanie. Vďaka výstupkom na akuballu dochádza k intenzívnej masáži podkožných vrstiev a žiaducemu prekrvenie pokožky. parametre ..

  16.63 €
 • Nôž zatváracie Cattara HIKER s poistkou 20cm
  Nôž zatváracie Cattara HIKER s poistkou 20cm

  Nôž zatváracie Cattara HIKER s poistkou 20cm Jedná sa o užitočného pomocníka pre camping, rybárčenie a ďalšie outdoor využitie. Čepeľ noža je zhotovená z nožiarskej ocele 420SS, dĺžky 8,5 cm o sile 2,5 mm. materiál dosahuje tvrdosti HRC52-54 a je obzvlášť vhodný do nepriaznivého prostredia, kde exceluje svojou korozivzdornosť, navyše je potiahnutý titánovým povrchom. Vďaka výstupkom na bočnej časti čepele je možné jednoduché otvorenie noža. Nôž je..

  11.53 €
 • Nohavice Rogelli BARGA 002.204 S
  Nohavice Rogelli BARGA 002.204 S

  Nohavice Rogelli BARGA 002.204 S Nohavice so zipsom na prednom dieli a trakmi zo sieťoviny sú vyrobené z vysoko elastického materiálu Dynacool brushed s vyššou gramážou. Elastické traky chrániaci chrbát bežca jemným zateplením sú doplnené krátkym zipsom na prednom diele. Fixáciu nohavíc istí pružnej pásky pod chodila. Model je doplnený reflexnými prvkami ako sú logá Rogelli a plochým štepovaním v kontrastnej šedej farbe. Vysoko elastický materiál s vnútorným..

  76.27 €
 • Dámske cyklistické MTB kraťasy Rogelli Melfi 010.204
  Dámske cyklistické MTB kraťasy Rogelli Melfi 010.204

  Dámske cyklistické MTB kraťasy Rogelli Melfi 010.204 MTB cyklošortky MELFI voľného strihu sa skladajú z vrchného pevného a zároveň vodoodpudivého (Matne šušťavého) vrchného Materiálu z mikrovlákna az odopínateľné vnútorné sieťoviny z Materiálu Cooldry, na ktorú je prišitá antibakteriálna 3D-Coolmax SILVER FIBER cyklo výstelka. Vnútorná sieťovina je prichytená na oboch bokoch pútkami zo suchého zipsu, ktorú možno ľahko odopnúť a sňať. Pohľadom nie je..

  44.94 €


 • © 2019 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb